gast-730x272

Tanı ve sindirim sistemi (yemek borusu, mide, ince ve kalın bağırsaklar, anal bölge, safra kesesi, safra yolları, pankreas ve periton) ait organlarda gelişen hastalıkların tıbbi girişimsel tedavi

– Asit reflü hastalığı tedavisi

– Anorektal hastalıkların tedavisi

gastroduodenoskopi ve kolonoskopi yanında teknolojik donanımlı Endoskopi Üniteleri gibi ERCP olarak ileri düzey işlemleri rutin yanı yapılmasını sağlar.

Crohn Hastalığı ve Kolit Merkezi

Crohn hastalığı, özofagus, mide, ince ve kalın bağırsak, bir veya daha fazla bölgesinde sindirim sisteminin tüm bileşenleri geliştirmek ve bu bölgelerde kalınlaşma ve ülserler neden olabilir.Ülseratif kolit, diğer taraftan, kalın bağırsak (kolon) gelişir. O hattı, kolon (mukoza) iç tabakasında meydana gelen bir hastalık olarak tarif edilmektedir. Hastalık inflamasyon ve mukozada kanama yaralar (ülserler) yol açar. kronik bir hastalık olması, takip edilmesi gerekiyor. özellikle yukarıda belirtilenler gibi hastalıkların grupları için kurulan hastane içinde bir merkez, olay sıklığı son yıllarda artmıştır ki bu hastalıklarla bağlantılı hizmet vermektedir. Bu merkez, tanı ve söz konusu hastalıkların tedavisinde gastroenteroloji ve cerrahi uzmanları tarafından en son teknolojiye uygun olarak yürütülmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir