Evinizden Uzakta, Evinizde Gibi Konforlu Sağlık Yolculuğu ,

Medturist, İstanbul’a gelen hastalarına; en iyi uzmanlardan ve en donanımlı ve yetkin hastanelerden, doğru tanı ve etkin tedavi yöntemleri ile sağlık hizmeti almaları konusunda rehberlik ve danışmanlık hizmeti vermek üzere kurulmuştur.

Bu hizmet;yerli ve yabancı misafirler ile yakınlarına; tercüman ve profesyonel turist rehberi temini; konaklama ve ulaşım hizmetleri konusunda yönlendirmehizmetlerini de kapsar.

Medturist,hasta ve yakınlarının, İstanbul’a yabancılık hissetmeden, yakın ilgi ve doğru enformasyon ile zaman kaybına,maddi zararlara, yanlış tedavi sonucunda oluşabilecek mağduriyetlere neden olunmadan, güven ortamı içersinde tedavi hizmeti almalarını amaç edinmiştir.

Medturist,hastane ve doktor seçeneklerini, bütçeleriyle birlikte hastalarının seçimine sunmak suretiyle; hasta için en uygun seçeneğin tercih edilmesi için imkan sunar.

Medturist,başarılı ve sonuç alıcı bir tedavi için;konusunda uzman ve tecrübeli doktorlar ile en donanımlı hastaneler arasında koordinasyon ve yönlendirmenin doğru bir şekilde yapılması gerekliliğine inanır ve bu anlamda hasta ve yakınlarına en yüksek medikal konforu sunmak için gayret gösterir.

Medikal Turizm İstanbul